infoKAJAKI 2019

Szkoła Maryi – sesja wiosenna – 31 maja – 2 czerwca 2019 r.
8 maja 2019
I Komunia Święta
11 maja 2019

infoKAJAKI 2019

Wyjazd na kajaki (I turnus):

Spływ odbywa się na rzece Łynie.

28 czerwca (!) wszystkich braci spoza Kielc zapraszam do Kielc na nocleg.

29 czerwca, godz. 10.00 spod klasztoru kapucynów wyjeżdżamy na laudesy w plenerze i ognisko; godz. 19.00 eucharystia u kapucynów.

30 czerwca wyjazd o godz. 8.00 spod klasztoru kapucynów w Kielcach.

6 lipca powrót do Kielc, a pociągiem do Nowe Soli

Dla braci z Kielc:
Proszę potwierdź mi SMS-em czy (i ilu) jesteś w stanie przyjąć braci spoza Kielc u siebie w domu

Lista uczestników wyjazdu na kajaki 30.06- 5.07.2019

Aniszewska Weronika*
Aramowicz Teresa*
Babij Zofia*
Banach Noemi*
Banach Sara*
Basiński Roch*
Bednarz Klaudia*
Burzawa Maciej*
Cisowska Zuzanna*
Drożdżowski Krzysztof*
Dytko Daniel*
Dzienniak Tytus*
Gabryś Jonatan*
Gaweł Jacek*
Gaweł Kamila*
Grabka Antonina*
Grabowski Tymoteusz*
Graczyk Szymon*
Grątkiewicz Wojciech*
Gruca Ignacy*
Halama Andrzej*
Irzykiewicz Ignacy*
Jaworska Agnieszka*
Juszczyk Tytus*
Juszczyk Lea*
Juszczyk Sara*
Kiraga Jan*
Kiraga Maciej*
Kiraga Róża*
Klasik Małgorzata*
Kęczkowska Marta*
Kęczkowski Szymon*
Klech Natan*
Kręcisz Klaudia*
Lipińska Gabriela*
Łukawska Anna*
Mac Aniela*
Mac Maria*
Maćkowiak Dominika*
Maria Gudzowska*
Miądzel Piotr*
Michta Amelia*
Mirosław Łucja*
Neska Bartłomiej*
Niekra Wojciech*
Olendzka Nina*
Otfinowska Natalia*
Połetek Filip*
Rutka Anna*
Rutka Jakub*
Rutka Maria*
Rutka Paweł*
Sack Kinga*
Sala Jakub*
Sieradzka Patrycja*
Smoliński Jędrzej*
Sowa Katarzyna*
Stępin Karol*
Tracz Aleksandra*
Świat Alicja*
Wąsik Benedykt*
Wąsik Tobiasz*
Wiecha Zuzanna*
Wilczyński Patryk*
Włodarczyk Kacper*
Woźniak Natalia*
Zarzycka Patrycja*
Żebrowski Antoni*
Żebrowska Emilia*
Żygas Dominika*
Żygas Karolina*

Wyjazd na kajaki (II turnus):

Spływ odbywa się na rzece Łynie.

Wyjazd autokarem 7 lipca:

godz. 7.00 Zbytków, stacja benzynowa „koło samolotu”.

godz. 7.30 Jastrzębie spod kościoła Miłosierdzia

godz. 8.30 Katowice Koszutka k. Kościoła Oblatów

godz. 10.30 Kielce

Lista uczestników wyjazdu na kajaki 7-13.07.2019

Aramowicz Witold*
Barański Jan*
Barański Jeremiasz*
Barański Nikodem*
Barczyńska Klaudia*
Borgiel Jakub*
Borusiński Jan*
Budzich Beniamin*
Budzich Miriam*
Burzawa Michał*
Chmielewska Hanna*
Cichoń Tomasz*
Drożdżowska Anna*
Dudek Dawid*
Dudek Lidia*
Dudek Marek*
Dzenzjur Julia*
Gabryś Dawid*
Gabryś Michał*
Gadziała Judyta*
Gaweł Filip*
Gniot Piotr*
Gołąbek Jakub*
Gołąbek Wiktor*
Gorczyca Julia*
Grątkiewicz Barbara*
Guziewski Adam*
Jaworska Anna*
Jaworski Marcin*
Jędrzejewski Jakub*
Kaciuczyk Piotr*
Kalinowski Kacper*
Kąkol Emilia*
Kęczkowska Wiktoria*
Klasik Małgorzata*
Klasik Michał*
Klech Wiktoria*
Kłak Antoni*
Kłak Jeremiasz*
Kowalska Gabriela*
Kulczyński Szymon*
Kułaga Karolina*
Mac Klara*
Mac Michał*
Maćkała Karolina*
Maj Anna*
Maj Kacper*
Miądzel Antoni*
Miądzel Daria*
Nowicka Barbara*
Nowicka Zofia*
Prestia Raffaele*
Pytko Katarzyna*
Radek Weronika*
Rutka Jakub*
Sack Kinga*
Skrzek Maksymilian*
Snela Filip*
Sowa Szymon*
Sowa Tomasz*
Spychalski Sebastain*
Sułecki Tomasz*
Szulakowski Mikołaj*
Śliwińska Jadwiga*
Śliwińska Weronika*
Śliwiński Stanisław*
Śliwiński Zygmunt*
Talapka Aleksandra*
Wojtusiak Jan*

Wyjazd na kajaki (III turnus):

Spływ odbywa się na rzece Łynie.

Wyjazd autokarem 14 lipca:

Borgiel Franciszek*
Buczkowski Adam*
Buczkowska Natalia*
Bugajska Antonina*
Dmitruk Grzegorz*
Ellithi Karolina*
Gawlik Michalina*
Gawlik Miłosz*
Gabryś Jonatan*
Gołąbek Maria*
Góra Sebastian*
Grzyb Estera*
Iwaszczyszyn Michał*
Jeleśniański Jakub*
Jóźwik Miriam*
Kaczmarek Karol*
Karbowiak Michał*
Knez Weronika*
Kołodziej Dariusz*
Korczyńska Marta*
Kotyniewicz Renata*
Kwiatkowski Jan*
Kwiatkowska
Kalina*
Kwieciński Franciszek*
Lipska Marta*
Litwinek Franciszek*
Litwinek Maria*
Mac Jan*
Maciąg Aniela*
Maciąg Antoni*
Mauer Monika*
Miądzel Piotr*
Michalik Judyta*
Micigolski Kacper*
Miłkowska Maria*
Nocoń Jakub*
Ogrodnik Laura*
Olchawa Laura*
Olchawa Jan*
Ołtarzewska Dorota*
Patelka Bogusława*
Patelka Miłosława*
Płocińska Aleksandra*
Rykała Magdalena *
Rykała Maksymilian*
Rykała Monika*
Sosnowski Marek*
Steciąg Weronika*
Stucka Weronika*
Sułecki Michał*
Szczepanik Gabriela*
Szerafin Zofia*
Szkaradek Zuzanna*
Śliwiński Jan*
Więcek Anna*
Więcek Mateusz*
Wojtczyk Ireneusz*
Zagdan Julia*
Zając Gabriela*
Zmarzły Miriam*

Wziąć:

  • dokument tożsamości
  • miejsce w namiocie, karimata, śpiwór
  • Wszystkie możliwe instrumenty!!! (gitary, tamburyna, bębny, flety, skrzypce itd.)
  • przybory do jedzenie (sztućce, kubek, miskę)
  • lekarstwa – jeśli ktoś choruje na jakąś przewlekłą chorobę
  • pismo święte i coś do pisania (z wyjątkiem I TURNUSU)
  • przykrycie głowy, krem z filtrem, klapki gumowe
  • płaszcz od deszczu
  • 2/3 konserwy, jakiś „słodki słoik” itp. my przygotujemy dla was śniadania i obiado – kolację
  • 350 zł + coś anonimowo „do worka” dla uboższych (proszę o hojność)
  • można wziąć kieszonkowe na swoje potrzeby
  • telefony komórkowe też w czasie wyjazdu mają wakacje

kontakt dla rodziców w trakcie spływu:

br. Łukasz Nocoń 501-071-099 (I , II, III turnus)
Eugeniusz Gołąbek 606-678-307 (I turnus)
Jacek Grątkiewicz 604-280-830 (I turnus)
Janusz Świst 693-100-300 (II TURNUS)
Waldemar Rutka 506-059-667 (II turnus)
Marek Gaweł 605-330-069 (II i III turnus)
Robert Kwiatkowski 669-927-493 (III turnus)
Grzegorz Hołub 506-902-702 (III TURNUS)