Intencje mszalne – 10 czerwca – 16 czerwca 2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 9 czerwca 2019 r.
9 czerwca 2019
Nabożeństwo Fatimskie
12 czerwca 2019
Intencje mszalne – 10 czerwca – 16 czerwca 2019 r.

Poniedziałek – 10 Czerwca – Święto N.M.P. Matki Kościoła

06.30 W int. Aleksandry w 15 r. urodzin o Boże błog., dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla niej i jej rodziny.

08.00 W int. Małgorzaty o Boże błog. , dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Niej.

08.00 + Grzegorz Korczyński – greg. 10.

08.00 ++ Stanisław Paszkowski w 15 r. śm., Aniela Jałda w 23 r. śm. – int. od córki z synem i rodziną.

18.30 + Ryszard Dudek w 1 rocz. śm.

18.30 ++ Aniela, Wincenty, Ludwik, Zofia, Małgorzata, Marian Janaszek.

18.30 ++ Bogdan, Bolesław Ornal; Małgorzata, Mieczysław Justrzyk; Franciszek Gil.

 

Wtorek – 11 Czerwca

06.30 + Grzegorz Korczyński – greg. 11.

08.00 + Władysław Uchański – int. od Aliny i Franciszka Wolszczak.

08.00 ++ Alina i Edward Kubarscy; Marianna i Ryszard Kołda; Eugeniusz Tracz.

08.00 + Jan Nowakowski – int. od żony.

18.30 ++ Antoni, Antonina, Józef, Marianna Zielińscy i zm. z rodz. Stępień.

18.30 + Janusz Tracz – int. od sąsiadów z bl. Nowy Świat 18.

18.30 ++ Alina i Krzysztof Pacek – int. od A. Rogowskiej z rodziną.

 

Środa – 12 Czerwca

06.30 + Grzegorz Korczyński – greg.12.

08.00 ++ Zenon Gizowski w 17 r. śm., żonę Wiesława(ona) i zmarłych z rodz. Gizowskich i Kucharzów.

08.00 + Jan Nowakowski – int. od siostry Ireny dzieci i wnuków.

08.00 + Władysław Uchański – int. od Stanisława i Zdzisława Cukierskich z rodzinami.

08.00 + Jan Nowakowski – int. od przyjaciół z „Polilko” (klub).

08.00 + Stanisław Żbikowski w 5 r. śm.

18.30 Msza św. zbiorowa:

O uwolnienie z Alkoholizmu – prosi Mama; Dziękczynna w 80 r. urodzin Ireny z prośbą o Boże błog., Opiekę Matki Bożej, zdrowie; W int. córki Justyny – o Boże błog., zdrowie i o potrzebne łaski na dalsze lata życia; Dziękczynna za łaskę macierzyństwa z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie oraz zdrowie dla mamy i dziecka – proszą rodzice; O powrót do zdrowia dla Mariana; O nawrócenie i uzdrowienie dla Jerzego i Waldemara; + Sylwester Śliwa w 11 r. śm. – int. od mamy; ++Antonina Banas, Stanisław, Genowefa, Stefan Olszewscy, Eugeniusz Olszewski w 2 r. śm., Renata Banaś w 2 r. śm.

 

Czwartek – 13 Czerwca

06.30 + Alina Pacak – int. od kolegów i koleżanek z Politechniki.

08.00 ++ Leokadia, Antoni, Wincenty, Maria Krawiec; Bronisława i Mieczysław Nowakowscy.

08.00 ++ Antoni, Aleksandra (ona), Antoni, Antonina i z zmarłych z rodziny.

08.00 + Grzegorz Korczyński – greg. 13.

18.30 ++ Marian Chruściak w 15 r. śm., Ludwik, Genowefa, Józef Chruściak, Józef Jędrzejczak.

18.30 + + Marianna i Antoni Palus.

18.30 + Antoni Kurpiński.

 

Piątek – 14 Czerwca

06.30 O nawrócenie syna Janusza z rodziną.

08.00 Dziękczynna z okazji 24 r. urodzin Adriana z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla niego i rodziców.

08.00 + Grzegorz Korczyński – greg.14.

08.00 ++ Leokadia i Franciszek Augustyn (nazwisko).

15.00 APDC

18.30 + Jolanta Janusz (nazwisko) z okazji imienin.

18.30 + Stanisław Zapała w 30 r. śm.

18.30 ++ Stefania Olszewska w 25 r. śm., Barbara i Michał Olszewscy, Halina i Mirosław Miodek, Waleria i Michał Woźniak, Piotr Krzemiński.

 

Sobota – 15 Czerwca

06.30 +Dominik Majewski w 6 r. śm.

08.00 +Marian Dziarmaga w 10 r. śm.

08.00 + Grzegorz Korczyński – greg.15.

08.00 ++Mieczysław Kapusta w 12 r. śm. i zm. z rodziny Kapustów i Armańskich.

08.00 ++Dominika i Ludwik Niedźwiedź.

08.00 +Michała Naumowicz w 53 r. śm. i zm. z rodziny.

18.30 Msza Św. zbiorowa:

O Boże błog. i potrzebne łaski dla ofiarodawców cegiełek na budowę K-ła i klasztoru; W int. córki Justyny – o Boże błog., zdrowie i o potrzebne łaski na dalsze lata życia; Z okazji 80 ur. Krystyny Kowalskiej – dziękując Bogu z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i zdrowie na dalsze lata życia – int. od dzieci z rodzinami; O zdrowie dla Mariana; O boże błog., opiekę Matki Bożej dla Jerzego, Waldemara i Marka i ich rodzin; + Janusz Fiuk – miesiąc po śmierci; + Maria Janas – int. od koleżanek i kolegów z Internatu i szkoły ZSE w Kielcach; + Zbigniew Ulanowski z Warszawy; + Ignacy; ++ Marianna Tomaszewska w 1 r. śm., Czesław Tomaszewski w 9 r. śm.; ++Leon Laskowski w 16 r. śm. i zm. z jego rodziny i rodziców; + Krystyna Muczko w 1 r. śm.; + Domicela Ostapiuk – miesiąc po śmierci.

 

NIEDZIELA – 16 Czerwca – Uroczystość Trójcy Przenajświetszej

07.00 + Grzegorz Korczyński – greg.16.

09.00 + Stanisława (ona), + Taras.

10.30 Z okazji 6 rocz. Sakramentu Małżeństwa Justyny i Sebastiana, dziękując Bogu z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla nich i całej rodziny.

12.00 Za parafian.

12.00 Dziękczynna z okazji 15 rocz. ślubów zakonnych siostry Januarii z prośbą o Boże błog., opiekę matki Bożej, Dary Ducha Świętego na tej pięknej drodze życia.

12.00 ++ Aniela w 30 r. śm., Stanisława (ona), Danuta i Józef.

17.00 ++ Alina Falicka, zm. z rodziny Kryszczuków i Lipińskich.

19.00 ++ Julianna, Michał, Stanisław Adamców, zm. z rodziny: Adamców, Pedryców i Gąsiorów.

20.30 Z okazji 9 r. sakramentu Małżeństwa Agnieszki i Tomasza Bednarskich, za nich i ich dzieci.