Intencje mszalne – 16 kwietnia – 22 kwietnia 2018 r.

Poniedziałek – 16 Kwietnia

06.30 + Sylwester i za dusze w czyśćcu cierpiące.

08.00 ++Antoni i Nina Dzierżyńscy.

08.00 ++Helena i Roman Kubik.

18.30 + Stanisław Gujawski w 1 rocz. śm.

18.30 ++Eugeniusz – 20 r. śm., Kazimiera, Jan i Helena.

18.30 + Lilianna Gołdyś.

18.30 ++ Józef – 13 r. śm., Stanisław Warzyńscy.

 

Wtorek – 17 Kwietnia

06.30 + Piotr Mamla – int. od sąsiadów z Wrocanki.

08.00 + Józef Masternak w 3 rocz. śm.

08.00 + Janina Krzos – int. od rodziny Czarneckich.

08.00 ++ za dusze w Czyśćcu cierpiące.

18.30 O Boże błog. i zdrowie dla wnuków: Aleksander i Wiktoria.

18.30 ++ Michał Olszewski – 19 r. śm., Stefania Olszewska, Halina i Mirosław Miodek; Waleria i Michał Woźniak; Piotr Krzemieński.

18.30 + Stanisław Leśniewski – od Doroty i Witolda Serhej.

 

Środa – 18 Kwietnia

06.30 + Helena Pacana – int. od rodziny Giełżeckich.

08.00 + Mieczysław Woźniak – 2 r.

08.00 +Jan Sygocki w 10 r. śm.– int. od żony z synem.

08.00 ++ Stanisława(ona) i Stanisław Zawadzki.

08.00 + Halina Gajos – int. od sąsiadek z klatki.

18.30 Msza Św. zbiorowa:

Dziękczynna za otrzymane łaski, Boże błogosł. i opiekę M. Bożej dla całej rodziny; O nawrócenie całej rodziny Beaty i Piotra; +Stanisław Leśniewski – od PKP Cargo Sitkówka – Nowiny; +Franciszek Kowalski – m-c po śm., +Marianna Siemieniec – Kochańska – m-c po śmierci; +Halina Majka – od sąsiadów z klatki; +Franciszka Gawła.

 

Czwartek – 19 Kwietnia

06.30 + Elżbieta Mazurek – int. od Kaczmarczyków.

08.00 + Bogusław Grabka – int. od uczniów i rodziców z klasy 1A Technikum Leśnego w Zagnańsku.

08.00 ++ Sylwester i dusze w Czyśćcu cierpiące.

18.30 + Stefan Hajduk – int. od pracowników SP Nr 14 w Kielcach.

18.30 + Franciszek Kowalski – od żony.

18.30 ++ Stanisław, Genowefa, Celina Skowron; Anna Zagnińska; Marian Siuda.

 

Piątek – 20 Kwietnia

06.30 +Marianna i Franciszek Ciesielscy.

08.00 + Bogusław Grabka – int. od pracowników Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku.

08.00 + Wiktor Szwarc – od sąsiadów z Marszałkowskiej 5.

18.30 Geodeci.

18.30 ++ Marianna i Władysław Borowiec w 14 r. śm.

18.30 + Bogdan Bugajski w 2 rocz. śm.

 

Sobota – 21 Kwietnia

06.30 + Stanisław Leśniewski – int. od koleżanek i kolegów Sekcji Włoszczowa.

08.00 O Boże błogosł. dla Mikołaja Adamczyka i dla całej rodziny.

08.00 + Adam Siejka – 16 r. śm.

08.00 + Marian Kalwat – 6 r. śm.

08.00 +Elżbieta Mazurek – int. od sióstr.

18.30 Msza Św. zbiorowa:

O Boże błogosł. dla dobrodziejów; O nawrócenie całej rodziny Beaty i Piotra; O zdrowie i ulgę w cierpieniu dla Heleny Kmity; Dziękczynna za urodzenie wnuczki Łucji, o Boże błogosł. i zdrowie dla rodziny; +Kazimierz Bańdur w 34 r. śm., +Aleksander Sawecki – 20 r. śm. oraz Helena i Walenty; +Helena Pacana – m-c po śm., +Wojciech Walczak – 2 r. śm. i Zdzisław Niedzielski.

 

4 Niedziela Wielkanocna– 22 Kwietnia

07.00 + Alfred Chatys.

09.00   ? ? ?

10.30 + Jerzy Spolitak.

12.00 Za Parafian.

12.00 Dziękczynna z okazji 35 rocz. Sakr. Małżeństwa Wiesławy i Witolda z prośbą o łaskę wylania Ducha Świętego na nas i całą rodzinę, o świętość, miłość i jedność przez wstawiennictwo Niepokalanej.

17.00 Z okazji 50 urodzin Agnieszki, dziękczynna z prośbą o Boże błogosł., opiekę M. Bożej dla Niej i całej rodziny.

19.00 ++ Antoni, Franciszka Pisarscy; Antoni, Helena, Zbigniew, Jan, Jerzy Złoch.

20.30 ++ Marian – 11 r. śm., Teodora, Marian i Maria Machowscy; Helena i Szczepan Kaczmarczyk.