Intencje mszalne – 3 grudnia – 9 grudnia 2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Adwentu – 2 grudnia 2018 r.
1 grudnia 2018
8 grudnia – Godzina Łaski od 12:00 do 13:00
6 grudnia 2018
Intencje mszalne – 3 grudnia – 9 grudnia 2018 r.

Poniedziałek – 3 Grudnia

06.30 ++ Jan, Bronisława(ona) Ziółkowscy i zm. z rodziny; Zofia i Józef Smurzyńscy i zm. z rodziny; zmarli z rodziny Janików.

06.30 ++ Monika i Kazimierz Łachy.

08.00 + Władysława Tomuń – greg. 3.

08.00 + Marianna Pabis w 1 rocz. śm.

14.00 W intencji wszystkich świętokrzyskich gazowników – Polska Spółka Gazownictwa.

18.30 + Lucjan Budziejko – od pracowników i emerytów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy.

18.30 + Tadeusz Pałka – int. od córki z mężem.

18.30 + Helena Grechowska – int. od rodziny Godziszów.

 

Wtorek – 4 Grudnia

06.30 O łaskę uzdrowienia dla Genowefy i nawrócenie dla Grzegorza.

06.30 ++ Krystyna i Józef Kowalik.

08.00 + Władysława Tomuń – greg.

18.30 + Barbara Gronek.

18.30 ++ Józefa(ona) Zug w 1 rocz. śmierci i Marian Zug.

18.30   ? ? ?

 

Środa – 5 Grudnia

06.30 ++ Dominik Majewski, Barbara Kołowrocka.

06.30 + Barbara Wójcik – int. od Bożeny i Anny Maj.

06.30 + Władysława Tomuń – greg.

08.00 + Eugeniusz Chrzan – int. od sąsiadów z klatki.

08.00 + Wiktor Fiuk – od bratanków Janusza i Czesława z rodzinami.

18.30 Msza Św. zbiorowa:

Z okazji imienin i 85 urodzin Marianny Wołczyk, dziękując Bogu z prośbą o zdrowie; Dziękczynna za otrzymane łaski Boże, z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej dla dzieci i wnuczki Łucji; O powrót do zdrowia dla Marcelinki, opiekę Matki Bożej dla niej; W intencji Jakuba, Konrada, Jakuba, Karola o Boże błog., dary Ducha Św., opiekę M. Bożej i pomoc w nauce dla nich; O powrót do zdrowia, opiekę Matki Bożej dla Sylwii; +Ryszard Kubalski – m-c po śmierci; +Zdzisław Rybak – 30 dni od śmierci; +Władysława(ona) Buras; +Jerzy Kubański; ++Jadwiga, Helena, Marianna i Andrzej; ++Andrzej Najgieburski w 2 rocz. śm., Teresa, Maria Najgieburska; ++Zofia i Waldemar Ligięża.

 

Czwartek – 6 Grudnia

06.30 + Władysława Tomuń – greg.

06.30   ? ? ?

08.00 ++ za zmarłych krewnych z rodz. Gajek, Jabłońskich oraz Urszulę, Stanisława i Krystynę.

08.00 ++ Zdzisława i Anna Wilczyńska – int. od Danusi.

18.30 + Barbara Olszewska – od chrześnicy Doroty z rodziną.

18.30 ++ Marianna i Jan Bercol.

18.30 + Edyta Chrabąszcz w 1 rocz. śmierci – int. od syna, męża, mamy i braci z rodzinami.

 

Piątek – 7 Grudnia

06.30 Dziękczynna za otrzymane łaski dla syna z prośbą o wytrwanie w dobrym i o zdrowie dla córki.

06.30 + Władysława Tomuń – greg.

08.00 + Franciszka(ona) Majewska.

17.00 ++ Helena, Edward, Andrzej Bodzioch; Domicela Góral; Zenon Wrona; Franciszka(ona) i Michał Gruszka.

18.30 + Zbigniew Chodzyński w 4 rocz. śm.

18.30 + Janina Kmiecik w 1 rocz. śm.

18.30 + Barbara Olszewska – od Elizy i Adama Krzemińskich.

 

Sobota – 8 Grudnia – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P.

06.30 + Władysława Tomuń – greg.

06.30 ++ Leokadia, Bronisław, Stanisław, Zofia, Jan, Henryk Pietrzyk; Regina i Franciszek Sabat.

06.30 ++ Wanda, Marian, Andrzej, Zdzisław, Janusz, zm. z rodz. Jończyków i Anczykowskich.

08.00 ++ Marian Dziarmaga, Zofia i Jan.

08.00 ++ Zofia i Edward Brzozowscy; Janusz, Stefan i Aleksandra.

10.00 + Marian Rabajczyk.

15.00 Msza Św. – Stowarzyszenie NADZIEJA – bp Jan Piotrowski.

18.30 Msza Św. zbiorowa:

O zdrowie, dary Ducha Św. dla Sylwii; Podziękowanie P. Bogu za otrzymane łaski Boże od Niego; O uzdrowienie duchowe i uwolnienie dla Izy i Rafała, Boże błog., opiekę M. Bożej dla Nich; ++Zdzisław, Teresa, Stanisław, Tomasz, Józefa, Zofia i Zdzisław; ++Witold Moń – 9 r., Bronisława i Marian Martyńscy; ++Piotr Krzemiński w 10 r. śm., Barbara Olszewska; +Tadeusz Krążek; ++Krzysztof – syn oraz zm. Zbigniew; +Łucja Jamroluk w 30 dni od śmierci; +Grażyna Kasprzyk- Skrzypiec – m-c od śm., +Helena Garbat – m-c od śmierci; +Grażyna Kasprzyk- Skrzypiec – int. od sąsiadów z ul. Wiosenna 7 z I klatki; +Władysław Buras; +Marek Plech w 1 r. śm., ++Henryk (9 r. śm.) i Anna (6 r. śm.) Szatkowscy; ++Mieczysława i Stanisław, Adaś Dudzik.

2 Niedziela Adwentu – 9 Grudnia

07.00 ++ Jan Knap – 40 r., Jadwiga, Lucyna, Maria, Bronisława, Mieczysław, Maria z rodz. Knapów.

09.00 F. Z. Ś.

10.30 ++ Jan, Anna, Jan, Jerzy, Maria Chrząszcz.

12.00 Dziękczynna w 3 rocz. urodzin Julii z prośbą o Boże błog. dla Niej i rodziców oraz o Boże błogosł. dla Jej siostrzyczki Klaudii.

12.00 ++Franciszek i Genowefa, Franciszek i Marianna i zm. z rodz. Janaszków i Karysiów.

17.00 ++ Józef, Robert, Paweł Dudek i zmarli z rodziny.

19.00 + Stanisław Leśniewski – od Zakładu Linii Kolejowych i Centrum Realizacji Inwestycji – Kielce.

20.30 ++ Janina i Stefan Mistachowicz i zm. z rodz: Mistachowicz i Zarzyckich.