Intencje mszalne – 7 stycznia – 13 stycznia 2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Objawienia Pańskiego – 6 stycznia 2019 r.
6 stycznia 2019
Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Chrztu Pańskiego – 13 stycznia 2019 r.
13 stycznia 2019
Intencje mszalne – 7 stycznia – 13 stycznia 2019 r.

Poniedziałek – 7 Stycznia

06.30 + Rozalia Wróbel – greg.7.

08.00 +Franciszek Kowalski – greg. 7.

08.00 O zdrowie dla Ewy Zawartka.

08.00 + Julia w 15 rocz. śmierci.

08.00 ++ Genowefa, Wacław, Janusz Łatowie; Jan Kołodziejski.

08.00 ++ Wacław Krajewski w 35 r. śm., Maria i Witold Krajewscy.

08.00 ++ Leokadia i zmarli z rodziny Sitków.

18.30 Dziękczynna w 8 rocznicę urodzin Nikodema z prośbą o Boże błogosł. i potrzebne łaski.

 

Wtorek – 8 Stycznia

06.30 + Rozalia Wróbel – greg.

08.00 + Franciszek Kowalski – greg.

08.00 O zdrowie dla Krystyny Gabryś.

08.00 ++ Konstancja i Antoni Nowak, i zmarli z rodziny.

08.00 + Mariola Młynarczyk w 3 rocz. śm. – int. od męża Tadeusza.

08.00 + Łucja Jamroluk – od rodziny Nowaków i Karlińskich.

08.00 ++ Andrzej Kwiecień w 5 r. śm., Józef, Leokadia, Krystyna i Stanisław.

18.30 + Piotr Mamla w 1 rocz. śm.

 

Środa – 9 Stycznia

06.30 + Rozalia Wróbel – greg.

08.00 O Boże błogosł., zdrowie, dary Ducha Św. i łaski Boże potrzebne do zbawienia dla Leokadii.

08.00 O zdrowie dla Stanisława Buras.

08.00 + Franciszek Kowalski – greg.

08.00 ++ Jan i Władysława.

08.00 ++ Genowefa(ona) Nowak w 5 r. śm. oraz za zmarłych z rodz. Misztalów.

08.00 + Teodozja Laprus – int. od kolegów syna z pracy z kopalni Laskowa.

18.30 Msza św. zbiorowa:

O pojednanie i nawrócenie rodziny Beaty i Piotra; +Bronisława Danuta Mityk – m-c po śmierci; +Stanisława Majewska w 2 r. śm., +Helena Olejarczyk – m-c po śmierci;

 

Czwartek – 10 Stycznia

06.30 + Rozalia Wróbel – greg.

08.00 + Franciszek Kowalski – greg.

08.00 W int. Ireneusza – o Boże błog., opiekę M. Bożej, zdrowie i dary Ducha Św. w pracy i życiu.

08.00 ++ Jadwiga, Marcin, Leokadia, s. Zenona, Leokadia.

08.00 + Łucja Jamroluk – int. od rodziny Andrzeja Reichel.

08.00 + Teodozja Laprus – int. od emerytowanych nauczycieli SP Nr 31.

08.00 + Julian Sikora.

18.30 ++ Andrzej Litwin w 3 rocz. śm. oraz zmarli rodzice: Janina i Zdzisław(on) oraz siostra Anna.

 

Piątek – 11 Stycznia

06.30 + Rozalia Wróbel – greg.

08.00 + Franciszek Kowalski – greg.

08.00 W 50 rocz. ślubu Janiny i Juliana – z podziękowaniem i prośbą o dalsze Boże błog. dla Nich i ich dzieci.

08.00 O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej dla Ilony – int. od koleżanek z pracy, oraz za zmarłego +Marcina Sarnę.

08.00 ++ Stanisława w 16 r. śm. i Władysław Piesak.

08.00 +Henryk Rabajczyk – intencja od Rodziny.

08.00 ++ Wanda Sokołowska w 4 r. śm. i Stefan Sokołowski.

18.30 +Aleksy Kwiecień w 8 rocz. śmierci.

 

Sobota – 12 Stycznia

06.30 + Rozalia Wróbel – greg.

08.00 W 30 rocz. urodzin Jacka – z podziękowaniem za otrzymane łaski Boże i z prośbą o Boże błogosł., opiekę Bożą, zdrowie na dalsze lata życia dla Niego.

08.00 + Franciszek Kowalski – greg.

08.00 ++ Marcin Nockowski w 14 r. śm., Wojciech Nockowski; Genowefa i Stanisław Salwa; Stanisław Marcisz.

08.00 + Zofia Osuch – int. od mieszkańców bloku z ul. Marszałkowskiej 5.

08.00 ++za zmarłych z rodziny Oleksików i za dusze w czyśćcu cierpiące.

08.00 + Bronisława Mityk – int. od rodziny Mityk.

18.30 Msza św. zbiorowa:

O pojednanie i nawrócenie w rodzinie Piotra i Beaty; +Krystyna Wawrzyniak w 4 rocz. śm. – int. od męża i rodziny; ++Henryka(ona) Grenda w 3 rocz. śm. oraz zmarli z rodz. Grendów i Krawczyków; ++Marianna i Zygfryd Kruk; Marianna i Józef Woś; ++Henryk Kowalicki, Władysław i Zofia Kowaliccy; ++Bogumiła, Józef, Edward, Jarosław i zm. z rodz.: Franczaków, Zyburów, Skowronów i Madejów; ++Fryderyk, Bogusław, Stanisława Miraszewscy; Norbert Pyk; Zygmunt Kuca.,

Niedziela – 13 Stycznia Święto Chrztu Pańskiego

07.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę matki Bożej dla Waldemara i jego rodziny.

09.00 + Stanisław Leśniewski w 1 rocz. śm.

10.30 ++ Marianna Kabała w 1 rocz. śm., Tadeusz, Tadeusz Kabała; Marianna i Marian Łukaszek; Tadeusz Lisowski w 15 rocz. śm., Anna i Mirosław.

12.00 Za parafian.

12.00 W 35 rocznicę ślubu Grażyny i Tadeusza Maleszewskich – o Boże błogosł., potrzebne łaski Boże, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia.

12.00 + Stanisław Leśniewski w 1 rocz. śm.

17.00 + Franciszek Kowalski – greg.13.

19.00 ++ Wojciech Pańszczyk w 17 rocz. śm. i zmarli z rodz. Pańszczyk, Bęben, Brzoza i Pędzik.

20.30 ++ Maria i Piotr Lesiak, Kazimierz Lesiak; Zofia i Wojciech Mucha; Maja i Julian Smyrak; Stefania i Zygmunt Lesiak.