Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkiej Nocy – 15 kwietnia 2018 r.

Tydzień Biblijny
14 kwietnia 2018
Intencje mszalne – 16 kwietnia – 22 kwietnia 2018 r.
15 kwietnia 2018
Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkiej Nocy – 15 kwietnia 2018 r.

1. Niedziela dzisiejsza przeżywana jest jako Niedziela Biblijna i początek Tygodnia Biblijnego. Niech Księga Pisma Świętego towarzyszy nam każdego dnia: miejmy ten zwyczaj osobistego czytania i rozważania Słowa Bożego.

2. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębić swoje życie duchowe, na wiosenną sesję Szkoły Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji Świętej Maryi z Nazaretu, Matki Kościoła, którą rozpoczniemy w najbliższy piątek. Więcej informacji na plakacie i na naszej stronie internetowej.

3. Zapraszamy na Akademicką Drogę Światła ulicami Kielc. Rozpoczęcie również w piątek o godz. 20.00 przed kościołem św. Jana Pawła II na Wesołej.

4. W tym tygodniu w sobotę wspomnienie św. Konrada z Parzham, kapucyna.

5. Następna niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza. Z tej okazji zostaną wygłoszone okolicznościowe kazania na temat powołania kapłańskiego i zakonnego. W tym dniu także odbędzie się kwesta przed kościołem, na rzecz naszego Seminarium w Krakowie.

6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Lichenia oraz Głogowca – miejsca urodzin św. s. Faustyny. Wyjazd w sobotę 26 maja, program w gablocie, a zapisy na furcie oraz u br. Pawła.

7. Na wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie i namaszczeniem olejami św. Charbela zapraszamy do naszego kościoła w sobotę 28 kwietnia na godz. 19.30. Następnie Msza św. o 20.30

8. W ostatnim czasie do wieczności odeszła:

+ Zenona Fiuk, l. 74.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…