Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata – 26 listopada 2017 r.

Intencje mszalne – 27 listopada – 3 grudnia 2017 r.
26 listopada 2017
Nowe konfesjonały
29 listopada 2017
Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata – 26 listopada 2017 r.

1. W Kalendarzu Liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy:

  • w środę Święto Wszystkich Świętych Zakonu Serafickiego;
  • w czwartek Święto św. Andrzeja Apostoła; Waszej modlitewnej pamięci polecamy br. Andrzej Włodarczyka.

2. Dziś przypada uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po ogłoszeniach nastąpi odnowienie Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana, dzięki któremu można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dziś także Franciszkańska Grupa Charytatywna zbiera ofiary na pomoc osobom potrzebującym w naszej parafii. Bóg zapłać za wsparcie.

3. Kiermasz ozdób świątecznych prowadzony przez uczniów szkoły muzycznej – dziś po Mszy o 9.00 i 10.30 przed kościołem. Zgromadzone fundusze zostaną przeznaczone na cele misyjne prowadzone przez naszą prowincję.

4. Pan organista – Łukasz Świercz i pan kościelny – Stefan Piotrowski od jutra rozpoczną roznoszenie opłatków, które poświęcimy na Mszy św. o godz. 12.00. Dziękujemy za ich przyjęcie, i za złożone ofiary na budowę kościoła i klasztoru.

5. Spotkanie Męskiej Róży Różańcowej jutro, w kościele o 20.00.

6. Nowennę przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP rozpoczniemy w środę.

7. Do chorych udamy się w I piątek, spowiedź dla dzieci od 16.30, później o 17.00 Msza św. dla dzieci.

8. W sobotę Msza św. Róż Różańcowych z intencją wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi o 18.30, później zmiana tajemnic. Ta Msza wprowadzi nas w Okres Adwentu.

9. Kurs Nowe życie – pogłębiający wiarę – organizujemy dla wszystkich chętnych w najbliższą sobotę i niedzielę. Więcej informacji na plakatach w gablotach i na ulotkach, które są rozdawane przed kościołem. Serdecznie zapraszamy.

10. Na Wieczór Uwielbienia zapraszamy wraz z Odnową w Duchu Świętym do naszego kościoła. Rozpoczęcie w sobotę 2 grudnia o godzinie 19.30. Po uwielbieniu Msza o 20.30.

11. Różaniec wypominkowy za naszych zmarłych odmawiamy codziennie o godz. 17.45.

12. Zainteresowanych zapraszamy na kurs przedmałżeński: od poniedziałku (11 XII) do piątku (15 XII). Zapisy na pierwszym spotkaniu w poniedziałek – na auli.