Ogłoszenia duszpasterskie – X Niedziela Zwykła – 10 czerwca 2018 r.

Boże Ciało w obiektywie
1 czerwca 2018
Intencje mszalne – 11 czerwca – 17 czerwca 2018 r.
10 czerwca 2018
Ogłoszenia duszpasterskie – X Niedziela Zwykła – 10 czerwca 2018 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane codziennie o godz. 18.00.

2. W tym tygodniu obchodzimy:

  • w poniedziałek wspomnienie św. Barnaby, Apostoła.
  • we wtorek wspomnienie błogosławionych współbraci Aniceta Koplińskiego, Henryka Krzysztofika, Floriana Stępniaka, Fidelisa Chojnackiego i Symforiana Duckiego oraz 103 Towarzyszy, męczenników.
  • w środę święto św. Antoniego z Padwy, prezbitera i Doktora Kościoła.
  • w czwartek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

3. Dziękujemy za wspólną modlitwę w Oktawie Bożego Ciała, a także za dzisiejszą tacę na cele budowlane.

4. W środę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie: Rozpoczęcie Mszą św. z okolicznościowym kazaniem o godz. 18.30, po Mszy św. różaniec, następnie procesja z figurą MB Niepokalanej i zakończenie w kościele Apelem Jasnogórskim.

5. Spotkanie organizacyjne dla uczestników lotniczej pielgrzymki do Włoch w czwartek o 19.15 w auli parafialnej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

6. Dzisiaj zapraszamy wszystkich na MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY, który rozpocznie się o godz. 14.00 z Placu Najświętszej Maryi Panny, a następnie odbędzie się Piknik Rodzinny na Placu Artystów z dobrym jedzeniem i wieloma atrakcjami.

7. Od 11 do 13 czerwca zapraszamy na targi SACROEXPO. Wystawa to okazja do zakupu nowości wydawniczych i dewocjonaliów w atrakcyjnych cenach. To także okazja na spotkanie z s. Małgorzatą Chmielewską i Tomaszem Terlikowskim. Wstęp na targi i konferencje jest bezpłatny. Szczegóły na www.sacroexpo.pl.

8. Świętokrzyskie Centrum Onkologii zaprasza Panie w wieku 25-59 lat na bezpłatne badania cytologiczne. CYTOBUS dnia 17 czerwca będzie dyżurował przy parafii św. Antoniego z Padwy, ul. Smuglewicza 34, w godz. od 12.00 do 15.00.

9. Spotkanie z Marią Vadią, świecką misjonarką i charyzmatyczką odbędzie się 18 czerwca w kościele św. Jana Pawła II. Więcej informacji na plakacie.

10. „STYGMATY ŚW. OJCA PIO” to temat przewodni XVI Czuwania z Ojcem Pio w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie–Łagiewnikach z 16 na 17 czerwca. Zapisy na wyjazd w zakrystii i kancelarii. Wyjazd w sobotę 16 czerwca o godz. 17.00. Koszt 30 zł.

11. Zapraszamy na XXIV Spotkanie Młodych w Wołczynie w dniach od 16 do 20 lipca. Więcej informacji o spotkaniu w Internecie. Zapisy u br. Piotra.

12. W ostatnim czasie do wieczności odeszli:

Józef Dadziak, l. 80, Włodzimierz Wrębiakowski, l. 74, Marian Kozieł, l. 67.

Za nich i za naszych bliskich zmarłych módlmy się: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…