Parafialne Rekolekcje Wielkopostne – 7 – 10 marca br.

Konferencje o. Krzysztofa na Wielki Post
4 marca 2021
Nowenna do św. Józefa
10 marca 2021

Parafialne Rekolekcje Wielkopostne – 7 – 10 marca br.

Wielki Post jest czasem rekolekcji, dobrych postanowień, odwrócenia się od zła i czynienia dobra. Warto, żeby te postanowienia miały bardzo konkretny wymiar.

Dziś zakończyliśmy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne.

Serdeczne podziękowania składamy naszemu Rekolekcjoniście – Ks. Czesławowi Parzyszkowi za pięknie przeprowadzone rekolekcje, za to że przybliżył nam postać Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, za świadectwo wiary, mądrość Słowa Bożego, modlitwę, pogodną i radosną atmosferę nie tylko w kościele, ale także w naszym klasztorze.

Ze swojej strony życzymy wiele radości i Bożego błogosławieństwa w pracy kapłańskiej, w prowadzeniu kolejnych rekolekcji. Serca naszych parafian i drzwi naszego klasztoru będą zawsze szeroko otwarte dla już drogiego nam Księdza. Będziemy pamiętać w modlitwie.

Każdy kto wysłuchał przynajmniej 3 nauk może uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Najważniejszym zadaniem w świętym czasie Wielkiego Postu jest nasze nawrócenie. Chodzi o nawrócenie we wszystkich wymiarach naszego życia osobistego, rodzinnego i społecznego. Potrzeba wiele pokory i silnej wiary w Boże miłosierdzie. Nawrócenie ma się dokonać przede wszystkim w naszym sercu.

 

 

 

NAUKI REKOLEKCYJNE

Dzień pierwszy

Dzień drugi

Dzień trzeci

Dzień czwarty