Wyjazd na kajaki z br. Łukaszem Noconiem

List pasterski KEP
8 kwietnia 2018
Szkoła Maryi – sesja wiosenna – 20 – 22 kwietnia 2018 r.
14 kwietnia 2018

Wyjazd na kajaki z br. Łukaszem Noconiem

Wyjazd na kajaki (I turnus):

Spływ odbywa się na rzece Wdzie w Borach Tucholskich.

29 czerwca (!) wszystkich braci spoza Kielc zapraszam do Kielc na nocleg.
30 czerwca, godz. 10.00 laudesy w plenerze; godz. 19.00 eucharystia u kapucynów.
1 lipca wyjazd o godz. 9.00 spod klasztoru kapucynów w Kielcach.
7 lipca powrót do Kielc, a Nowa Sól i Wrocław bezpośrednio do domu pociągiem.

Wyjazd na kajaki (II turnus):

Spływ odbywa się na rzece Wdzie w Borach Tucholskich.

Wyjazd 8 lipca:
godz. 7.00 Skoczów przy basenie.
godz. 7.30 Jastrzębie spod kościoła Miłosierdzia
godz. 8.30 z Koszutki spod oblatów.
godz. 10.00 Częstochowa (tu wsiadają Kielce; pociąg g. 8.27; przyjazd g. 10.08)
godz. ok. 15.00 Bydgoszcz (tu wsiada Nowa Sól; pociąg g. 7.52; przyjazd 12.30)
Powrót 14 lipca.

Wziąć:

  • dokument tożsamości
  • miejsce w namiocie, karimata, śpiwór
  • Wszystkie możliwe instrumenty (gitary, tamburyna, bębny, flety, skrzypce itd.)
  • przybory do jedzenie (sztućce, kubek, miskę)
  • lekarstwa – jeśli ktoś choruje na jakąś przewlekłą chorobę
  • pismo święte i coś do pisania
  • przykrycie głowę, krem z filtrem, klapki gumowe
  • płaszcz od deszczu
  • 2/3 konserwy, jakiś „słodki słoik” itp.
  • my przygotujemy dla was śniadania i obiado – kolację
  • 350 zł + coś anonimowo „do worka” dla uboższych (proszę o hojność)
  • można wziąć kieszonkowe na swoje potrzeby

kontakt dla rodziców w trakcie spływu:

br. Łukasz Nocoń 501-071-099 (I i II turnus)
Eugeniusz Gołąbek 606-678-307 (II turnus)
Jacek Grątkiewicz 604-280-830 (II turnus)
Waldemar Rutka 506-059-667 (I turnus)
Marek Gaweł 605-330-069 (I turnus)
Artur Czekaj 791-056-929 (II turnus)

 

Lista uczestników I turnusu

Babij Jonasz*
Babij Zofia*
Banach Noemi*
Bednarz Klaudia*
Borgiel Franciszek*
Borgiel Mateusz*
Burzawa Maciej*
Burzawa Michał*
Cadera Barbara*
Drożdżowski Krzysztof*
Dudek Szymon*
Dzienniak Tytus*
Gabryś Dawid*
Gołąbek Maria*
Góra Sebastian *
Grabka Antonina*
Graczyk Szymon*
Hadalski Piotr*
Irzykiewicz Anna*
Irzykiewicz Ignacy*
Jaworska Agnieszka*
Juszczy Tytus*
Kąkol Beniamin*
Kiraga Jan*
Kiraga Maciej*
Kiraga Róża*
Kęczkowska Marta*
Kęczkowski Szymon*
Klech Natan*
Kłak Jeremiasz*
Kondracki Mikołaj*
Litwinek Franciszek*
Łygoński Paweł*
Mac Aniela*
Mac Maria*
Modras Ida*
Mosoń Piotr*
Patelka Bogusława*
Pietrzak Franciszek*
Połetek Filip*
Radek Gabriel*
Sowa Katarzyna*
Staniowska Hanna
Steciąg Łukasz*
Sułecki Tomasz*
Śliwiński Jan*
Świst Szczepan*
Wąsik Tobiasz*
Zagdan Julia*
Żebrowski Antoni*
Żebrowska Emilia*
Żygas Dominika
Żygas Grzegorz*
Żygas Karolina*

 

Lista uczestników II turnusu

Baraniewicz Marta*
Barański Jan*
Barański Jeremiasz*
Barański Nikodem*
Barczyńska Klaudia*
Borgiel Jakub*
Borusiński Jan*
Budzich Beniamin
Budzich Miriam*
Burzawa Michał*
Chmielewska Hanna*
Cisowska Zuzanna*
Drożdżowska Anna*
Dudek Lidia*
Gąsiorek Weronika*
Gaweł Filip*
Gaweł Jacek*
Gniot Piotr*
Gołaszewski Damian*
Gołąbek Jakub*
Grabka Emilia*
Grątkiewicz Barbara*
Hadalski Jan*
Halama Andrzej*
Jawor Karol*
Jaworska Anna*
Jaworski Marcin*
Kąkol Barbara*
Kąkol Emilia*
Kęczkowska Weronika*
Kęczkowska Wiktoria*
Kiraga Klara*
Klasik Małgorzata*
Klasik Michał*
Kłak Antoni*
Kłak Jeremiasz*
Kowalczyk Sebastian*
Kulczyński Szymon*
Łukasik Magdalena*
Łygońska Kinga*
Mac Klara*
Mac Michał*
Maj Anna*
Maj Kacper*
Mauer Monika*
Miądzel Antoni*
Michta Karolina*
Moćko Katarzyna*
Niekra Bartłomiej*
Otfinowska Karolina*
Patelka Miłosława*
Pogodzińska Magdalena*
Połetek Olaf*
Pytko Katarzyna*
Radek Weronika*
Raus Tomasz*
Rutka Jakub*
Sack Kinga*
Sowa Szymon*
Stępień Weronika*
Sułecki Michał*
Śliwińska Jadwiga*
Świst Kamila*
Trzeciak Julia*
Wąsiewcz Aleksandra*
Ziopaja Małgorzata*
Zub Zofia*
Joanna Żugaj*