Braterska wspólnota

o. Bogumił KUSIAK – gwardian i proboszcz parafii

  • Pochodzi z Wałcza, diecezja koszalińsko-kołobrzeska.
  • Święcenia kapłańskie: 19.05.2007 r.
  • Imieniny: 10 czerwca
  • W naszej wspólnocie jest od 1 lipca 2022 r.

o. Krzysztof JUZBA – wikary

  • Pochodzi z Dąbrowy Tarnowskiej, diecezja tarnowska.
  • Święcenia kapłańskie: 22.05.1999r.
  • Imieniny: 25 lipca
  • W naszej wspólnocie jest od 26 listopada 2020 r.

o. Józef OCHAŁ

  • Pochodzi z Zagorzyc, diecezja rzeszowska.
  • Święcenia kapłańskie: 24.01.1959 r.
  • Imieniny: 19 marca
  • W naszej wspólnocie jest od 1 lipca 2019 r.

o. Józef MOŃKO

  • Pochodzi z Tenczyna, archidiecezja krakowska.
  • Święcenia kapłańskie: 15.05.1977 r.
  • Imieniny: 19 marca
  • W naszej wspólnocie jest od 1 lipca 2009 r.

o. Józef MIZERA

  • Pochodzi ze Skomielnej Czarnej, archidiecezja krakowska.
  • Święcenia kapłańskie: 24.05.1979 r.
  • Imieniny: 19 marca
  • W naszej wspólonocie jest od 1 lipca 2015 r.

o. Zbigniew WSZOŁEK

  • Pochodzi z Bytomia, diecezja gliwicka.
  • Święcenia kapłańskie: 22.06.1991 r.
  • Imieniny: 17 marca
  • W naszej wspólnocie jest od 1 lipca 2022 r.

o. Sergiusz ŚLĘZAK – kapelan ŚCO.

  • Pochodzi z Wyskokiej Głogowskiej, diecezja rzeszowska.
  • Święcenia kapłańskie: 22.04.1995 r.
  • Imieniny: 9 września
  • W naszej wspólnocie jest od 1 lipca 2005 r.

o. Zdzisław WEISSBROT

  • Pochodzi z Oławy, archidiecezja wrocławska.
  • Święcenia kapłańskie: 28.04.1994r.
  • Imieniny: 30 maja
  • W naszej wspólnocie jest od 1 lipca 2021 r.

o. Marek WOLTER – kapelan ŚCO

  • Pochodzi z Lipki, diecezja bydgoska.
  • Święcenia kapłańskie: 23.05.1998r.
  • Imieniny: 7 października
  • W naszej wspólnocie jest od 1 lipca 2021 r.

o. Piotr ARKUSZEWSKI

  • Pochodzi z Nowej Soli, diecezja zielonogórsko-gorzowska.
  • Święcenia kapłańskie: 21.08.1993 r.
  • Imieniny: 29 czerwca
  • W naszej wspólnocie jest od 1 lipca 2017 r.

br. Marek SZYCHTA

  • Pochodzi ze Starego Wiśnicza, diecezja tarnowska.
  • Śluby wieczyste: 19.03.1992 r.
  • Imieniny: 25 kwietnia
  • W naszej wspólnocie jest od 1 lipca 2018 r.

o. Marek HAŚKO

  • Pochodzi z Radymna, archidiecezja przemyska.
  • Święcenia kapłańskie 17.05.1997r.
  • imieniny 25 kwietnia
  • W naszej wspólnocie jest od 1 lipca 2020 r.

o. Robert KRAWIEC

  • Pochodzi z Sułoszowej, diecezja sosnowiecka.
  • Święcenia kapłańskie: 22.05.1999 r.
  • Imieniny: 17 kwietnia
  • W naszej wspólnocie jest od 1 lipca 2018 r.

o. Michał STEC

  • Pochodzi ze Stalowej Woli, diecezja sandomierska.
  • Święcenia kapłańskie:
  • Imieniny: 29 września
  • W naszej wspólnocie jest od 13 czerwca 2021r.